Ana sayfa Ev Alma Çılgın Aydınlatma Fikirleri

Çılgın Aydınlatma Fikirleri

0
cilgin-aydinlatma-fikirleri

Çılgın aydınlatma fikirleri ile yaşam alanlarınızı bambaşka bir yere çevirebilirsiniz. Son zamanlarda emlak dünyasında yepyeni fikirler rağbet görmekte. Sıradan ve herkesin sahip olduğu dekorasyon düşüncelerinin yerini çılgın fikirler almaya başladı. Siz de kiradan kurtulmak üzereyseniz yazımızı dikkatle okumalısınız. Ev sahibi olmak çok güzel bir duygudur. Bir de evinizi zevkinize göre dekore edecekseniz daha büyük mutluluktur.

Aydınlatma evi şık ve estetik gösteren bir unsurdur. Şayet faizsiz ev alma fırsatınız oldu ama aydınlatmada özensiz davrandıysanız eviniz ışıltısını yansıtamaz. Ev almak ile dikkatli ve özenli dekore birlikte olduğunda tam anlamıyla şıklığı yakalarsınız. Işığın odaklandığı nokta, aydınlatma için kullanılan madde çok dikkatli seçilmelidir. Çılgın fikirler kiracıya ev içinde dekorasyon imkanı vermektedir.

En Dikkat Çekici Çılgın Aydınlatma Fikirleri

Hayatınızda yeni bir atılım yaparak faizsiz finans sistemi ile ev aldınız. Sıra onu çılgın fikirlerle donatmanıza geldi. Kredi kartı ekstresine çok fazla yüklenmeden harika tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Gayrimenkul sizin olmasa kirada otursanız dahi bu fikirleri uygulayabilirsiniz. Evinizde yapacağınız birkaç değişiklik değerini de yükseltir. Aslında yapacağınız değişiklikler bir nevi yatırım yapmak olarak değerlendirilebilir.

Evinizi UFO’lar ziyaret etse ne yapasınız? Nasıl bir ışıltı olur hiç düşündünüz mü? Gerçek UFO’lar gelmese de siz çocuğunuzun hayal dünyasının genişlemesine yardımcı olabilirsiniz. Ne kadar engin hayal dünyası varsa çocuk o kadar üretken olacaktı. Çocuk odasını UFO görüntüsündeki gece lambası ile aydınlatabilirsiniz. Hatta ailecek altına geçip gizemli fotoğraflar bile geçebilirsiniz.

Farklı Ama Çok Şık Aydınlatmalar

Mutfak aydınlatmasında farklı aletlerin kullanıldığına şahit olduk. Fakat rendenin kullanıldığını görmemişsinizdir. Ama farklı renklerde veya kendi esas rengindeki iki farklı rende, ampuller üzerine yerleştirilerek asılabilir. Son zamanlarda kocaman dev lambalar oldukça moda. Küçük odalar ve salonlarda kullanılması doğru değildir. Geniş salonlarda dev lambalar kullanılabilir. Az eşyalı salonunuzu göz alıcı gösterecektir.

Çocuk odaları için özel olarak tasarlanmış olan çiçek lambalar çılgınca bir fikir olacaktır. Kendiliğinden açılıp kapanması lambayı dikkat çekici kılmaktadır. Kitap okumak için tohum halinde az ışık verirken normal kullanımda çiçek gibi açılır. Renkli kavanozlar, eski pelüş oyuncaklar çılgın aydınlatma fikirleri için kullanılabilir.