Ana sayfa Doğruevim

Doğruevim

dogruevim
Doğruevim

Ülkemizde ve dünyada birikim yapmak bir ihtiyaçtır. Yatırım yapmak için de sermaye gerekmektedir. Birikim yaparak sermaye oluşturabilirsiniz. Ancak birikim yaparak kısa sürede ev ve araba almak pekte mümkün değil. Ancak ülkemizde faizsiz finans desteği sunan firmalardan biri olan Doğruevim , ev ya da araba almak isteyen kişileri hayallerine kavuşturuyor.

Faizsiz, taksitle ve peşinatsız ev ve araba alma imkanı sunan Doğruevim müşterilerinin ihtiyaç duyduğu şeyleri almak için faizsiz finans destekleri sunar.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sektörünün önemli firmalarından olan Doğruevim , toplumsal talebe uygun çözümler sunmaktadır. Doğruevim, uyguladığı modeller veya kampanyalarla şubelerine gelen vatandaşları banka faiz yükünden kurtarıyor.

Bankaların vatandaşlara sundukları konut kredisi, uygun görünse de uzun vadede ödenilen tutarlara bakıldığında ikinci bir ev parası ödendiği görülecektir. Doğruevim, vatandaşların bankalara ikinci bir ev parası ödememesi ve yüksek geri ödeme taksit tutarlarının altında ezilmesin diye faizsiz, kredisiz ve peşinatsız çözümler sunuyor. Kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunan Doğruevim , vatandaşların küçük küçük taksitlerle ev sahibi olmasının kapısını aralıyor.

Aynı durum araba almak isteyen vatandaşlar içinde geçerlidir. Bankaların uyguladığı taşıt kredisi, tıpkı konut kredisi gibi ağır taksit tutarlarına ve gereğinden fazla borcun altına girmeye neden oluyor.

Doğruevim , taksitle araba sahibi olmanızı da sağlıyor. Senetle araba hayali kuranlarda Doğruevim şubelerini ziyaret edebilir.

Faizsiz ev ve taksitle araba almak ve evim firmalarından haberdar olmak için Evim Fırsatları Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

Doğruevim kampanyaları ve detaylı bilgilere yakın zamanda sayfamızda bulabilirsiniz.