Ana sayfa Ev Sahibi Olmak

Ev Sahibi Olmak

Ev Sahibi Olmak
Ev Sahibi Olmak | Peşinatsız Ev | Taksitle Ev Alma – Evim Fırsatları

Ev Sahibi Olmak, her insanın sahip olmak isteyeceği en temel ihtiyaçlarından biridir. İnsanoğlu, tarih boyunca Ev Sahibi Olmak ihtiyacını hep en önemli temel hedefi olarak benimsemiştir. Çünkü, barınma, insan için en temel gereksinimlerin başında gelir. Yaşamı sürdürmek üzere çalışmak, okumak, aile kurmak ve en nihayet yaşlılık döneminde rahat edilebilecek bir Ev almak ve orada yaşamak her herkesin en büyük hayali. Buna karşın Ev almak ne geçmişte ne de günümüzde çok kolay değil. Özellikle büyük kentlerde Ev sahibi olmak almak, ekonomik güçlükler nedeni ile daha da zordur. Büyük şehirlerin, kendine özgü olan ekonomik sıkıntıları kent yaşayanlarına da her açıdan yansımaktadır.

Kira öder gibi ev sahibi olmak

Modern hayatın insan hayatına sağladığı kolaylıkların yanı sıra, özellikle ekonomik bakımdan da bütçesine ciddi yükler getirdiği bir gerçek. Mesela, büyük kentlerde yaşayanları büyük bölümü barınma ihtiyacını kiracı olarak sürdürmektedir. Elbette, bu durum kiracılar açısından oldukça sıkıntılı bir durum. Aylık kiraların, gelir bütçelerinin büyük bir bölümüne dek gelmesi onların da bir an önce Ev Sahibi Olmak istemesine neden olmaktadır. Kiracı iseniz, sizin de mutlaka Kira öder gibi kolay koşullarla Kiradan kurtulmak isteğiniz oluyor. Kişi kendi evinin sahibi olmadan kendini tam anlamı ile güvende hissetmiyor. Ayrıca, Ev sahibi olmak kiracıya yıllarca boşa ödediği kira paralarının yerine, kendi evini taksitlerini Kira öder gibi  ödeme şansı da tanımaktadır.

Banka Kredisi

Banka Kredisi, Ev sahibi olmak isteyen yatırımcıların, ekonomik destek konusunda sıklıkla başvurduğu seçeneklerden biri de Ev Kredisi oluyor. Aslında modern hayatın, tüketicilerin hayatına dayattığı çözümlerden biri de Banka Kredisi. Bankalar günümüzde tüketicilere yönelik, hemen her konuda çeşitli ihtiyaç ve tüketici kredileri sunmaktadır. Elbette, bu tüketiciler açısından önemli bir avantaj gibi görünse de dikkatli olmayan tüketiciler için önemli bir sorun haline gelebiliyor. Banka Kredisi, elbette gerektiğinde kullanılabilir ve önemli bir finansman desteği sağlar. Ancak, unutmamak gerekir ki; bankadan kullanılacak her türlü kredi, faiz ve masrafı ile bir bankaya geri ödenecek.

Doğal olarak başta büyük kolaylık sağlayan seçeneğin ilerde tüketici açısından ödeme konusunda sorun olmaması için dikkat etmesi gereken kurallar var. Bir tüketici bankadan her hangi bir Banka Kredisi ya da konut kredisi – ev kredisi kullanacağında kendi bütçesine En Uygun Kredi araştırmasını yapması gerekir. Bu detay oldukça önemli ve mutlaka buna dikkat edilmeli. Bir diğer konusu ise, Faiz Oranları uygulamasıdır. Bankaların tüketicilere yönelik ihtiyaç kredileri için uyguladığı Faiz Oranları her banka ve kredi türüne göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle tüketicinin Konut Kredisi kullanacağında, bütçesine en uygun krediyi veren bankayı tercih etmesi ileriki zaman ödemelerde yaşanacak sorunları engelleyecektir.

Kredi Hesaplama yöntemleri de her tüketici tarafından mutlaka bilinmesi gereken bir uygulamadır. Öyle ki, bankaya gidip kredi almadan, kredi kullandığınızda ödeyeceğiniz faiz ve masraf tutarı ile birlikte kredinin ne kadar bir yeküne ulaşacağını görmenizi sağlar. Yani, kredi kullandığınızda önünüzü görmenizi ve ona göre planlama yapmanız konusunda size yol gösterir. Ev sahibi olmak, yalnızca gerektiğinde para ödemek veya kredi kullanmakla sınırlı değil; bunun dışında önemli finansal detayları da bilmeyi gerektirir.

Banka Kredisi, tüketicilerin ev sahibi olma konusundaki seçeneklerinden bir tanedir. Bunun dışında her bütçe ve tercihe göre ev edinme koşulları bulunmaktadır.  Bunun tercihi ise, Ev Alacak kişi tarafından belirlenmektedir. Ev almak, kişi veya aile tarafından bir anda verilebilen bir karar değildir. Ev almak, çok kapsamlı olarak düşünülmeli ve bütçe planlaması yapılmalı. Kiradan kurtulmak isteyen bir çok tüketici her yıl artan kiralar nedeniyle, ekonomik açıdan yeterli gelire sahip olmamasına rağmen, farklı finansman desteği ile Ev almak konusunda adım atmaktadır. Söz konusu kişiler belli bir birikimleri olmadığından kendilerine gerekli olan finansman için bazen Banka Kredisi ile konut kredisi-ev kredisi kullanmaktadır.

Bazı tüketiciler ise, Faizsiz Finans Sistemi tercih etmekteler. Faizsiz Ev Alma isteğinde olan yatırımcılar sıklıkla Faizsiz Finans Sistemi desteğinden yararlanmaktalar. Bu seçenekle ev alan tüketiciler, konut alırken banka kredisi kullananlar gibi faiz oranları, en uygun kredi veya Kredi Hesaplama gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalmaz. Kiradan kurtulmak isteyen çoğu tüketici genelde Kredisiz ev, Faizsiz ev, Senetle ev, Taksitle ev al şeklindeki Kira öder gibi ödeme alternatiflerini tercih ediyor. Bu tür ev satın alma şekilleri tüketiciler için da az riskli olduğundan tercih ediliyor. Mesela sıklıkla tüketicilerin tercih ettiği, ev satın alma seçenekleri arasında Peşinatsız ev, Kiracıya ev, Taksitle ev alma  ya da Kira öder gibi ödeme türleri de bulunmaktadır.

Taksitle Ev Alma

Taksitle Ev Alma, ev satın almak isteyen tüketicilerin ödeme kolaylığı açısından sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir. Ev Sahibi Olmak, ciddi bir bütçeyi gerektirdiğinden tüketiciler her zaman bu söz konusu bütçeye sahip olmayabiliyor. O nedenle tüketiciler için birçok farklı ev satın alma seçeneği mevcuttur. Ev satın alacak olan kişi, aylık gelir – gider dengesini hesaplayarak; kendisi ve ailesi için en uygun satın alma tercihinde bulunacaktır. Ev ve araba gibi mülk edinimleri özellikle son yıllarda çok fazla artmış durumda. Bu nedenle tüketicilerin hem doğru satın alma tercihinde bulunması hem de doğru finansal desteği tercih etmeleri çok önemli.

Taksitle Ev Alma, risk almak istemeyen veya birikimi olmayan tüketicilerin, sıklıkla tercih ettikleri bir satın alma yöntemi. Ev Almak, günümüzde ekonomik bakımdan risk alınmayacak yatırımlardan biri durumunda. Öte yandan, Taksitle Ev Alma girişiminde olan çok sayıdaki tüketici Ev sahibi olmak isterken, kiradan da kurtulmayı amaçlamaktadır. Her yıl artan kiralar, barınma ihtiyacının kiralık evde karşılayan bir çok kişi için önemli bir sorun haline geldi. Bu sorundan kurtulmak isteyenler Taksitle Ev Alma yoluna başvuruyor. Böylece kiraya ödeyeceği para ile kendi evinin taksitlerini ödemeyi tercih ediyor.

Bütçesi yeterli olmayan ya da yeterince birikimi olmayan tüketiciler de istedikleri takdirde farklı ödeme seçenekleri ile Ev Almak tercihinde bulunabiliyorlar. Kiradan kurtulmak amacı ile ev satın almak isteyen tüketiciler, genelde ödeme güçlüğünden dolayı Banka Kredisi ile konut kredisi-ev kredisi seçeneklerini pek kullanmıyor. Ev almak konusunda Banka Kredisi kullanacak yatırımcıların en büyük korkusu kredi ve faizini ödemekte zorluk yaşamak. Finansal desteğe ihtiyacı olan çoğu tüketici bu neden ile Kiracıya ev, Peşinatsız ev, Kredisiz ev, Senetle Ev, Faizsiz Ev veya Kira öder gibi koşullarla konut satın almayı tercih ediyor.

Taksitle ev alma ister ev ister araba satın almayı planlayan yatırımcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. Ödemeler sırasında belli oranlardaki taksitlerle mülk edinmek tüketici açısından, aylık gelir gider dengesini korumak adına da oldukça kolay bir ödeme yöntemidir. Bankadan kredi alıp ödeyememe endişesi, banka faiz oranları, en uygun kredi veren bankaların araştırılması ya da kredi hesaplama derdi olmadan Ev sahibi olmak isteyenler, Taksitle ev alma yöntemini tercih ediyor.

Taksitle Ev Al ödeme yöntemlerinin yanı sıra, Faizsiz Ev Alma konusunda tercihte bulunan yatırımcılar da bir hayli fazla. Özellikle son yıllarda banka kredisi ve faizle uğraşmak istemeyen çoğu tüketici ev veya araba alımlarında finansal destek konusunda Faizsiz Finans Sistemi tercih ediyor. Tüketiciler bu sayede Banka Kredisi ile konut kredisi-ev kredisi, faiz ve farklı kalemlerden oluşan ve alınan kredi tutarına eklenen giderleri ödemek zorunda kalmıyor. Faizsiz ev almanın avantajlarından biri de aylık taksit ödeme tutarlarını yatırımcının kendi gelir durumuna göre belirlemesidir.

Kira Öder Gibi

Kira Öder Gibi ev sahibi olmak, bütün kiracı ve dar gelirli kişilerin en büyük hayalidir. Aslında başlı başına Kiradan Kurtulmak, özellikle yıllardır kira yükü altında ezilen dar ve orta gelire sahip tüketiciler için öncelikli amaç. Ancak, son yıllarda ev satış fiyatları bir hayli arttı. Zaten zor olan ev satın alma, bu nedenle daha da güç hale geldi. Ev satış fiyatlarının yüksek olması, doğrudan ev kiralarının da yüksek seyretmesine neden olmaktadır. Ev Almak, kiradan kurtulmak isteyen tüketicilerin tek çıkar yolu olarak görülüyor. Bankalardan konut kredisi-ev kredisi alma şansı da bulunmayan dar gelir gurubu tüketiciler Ev almak konusunda; genellikle Kredisiz ev, Peşinatsız ev  ve  Faizsiz Ev koşullarında Kira Öder Gibi seçenekleri tercih ediyor.

Ev sahibi olmak ve Kiradan kurtulmak için Kira öder gibi küçük taksitlerle ödeme alternatifi, isteyen her tüketiciyi hayalindeki eve kavuşturuyor. Öte yandan, bankadan kredisi alacağınızda, satın alacağınız evin de krediye uygun olduğunun banka tarafından onaylanması gerekiyor. Banka tüketiciye konut kredisi verdiğinde ise, kredi tutarına faiz ve masraflar eklendikten sonra bankaya geri ödemesinin zamanında yapılması koşulu mevcut. faiz oranları, en uygun kredi ve kredi hesaplama gibi detayları da göz ardı etmemek lazım.

Kiradan kurtulmak isterken banka, faiz, masraf ve diğer detaylarla uğraşmak istemeyenler son yıllarda Faizsiz Ev yöntemlerle ev satın alıyor. Faizsiz Ev, hem banka faize bulaşmak istemeyenleri hem de dar ve orta gelire sahip birikimi olmayan tüketiciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Tüketiciler Kredisiz Ev, Faizsiz Ev, Senetle ev ve Peşinatsız ev koşullarından yararlanmak için Faizsiz Finans Sistemi desteğini kullanıyor. Faizsiz ev olanağından yararlanarak Ev almak isteyen herkes Faizsiz Finans Sistemi sayesinde Faizsiz Ev Alma şansına sahip.

Faizsiz Ev Alma

Faizsiz Ev Alma yöntemi, son yıllarda yatırımcıların en çok tercih ettiği yatırım biçimi. Ev veya araba almaya karar verdiğinizde, peşinata saymak için belli bir birikiminizin olması gerekir. Ev Almak içinde yatırımcıların, bu koşula sahip olması gerekiyor. Ev sahibi olmak isteyen herkesin en azından peşinata saymak için bir tarafa ayırdığı belli bir parasının olmazı lazım. Ev fiyatlarının hızla artması, hem yatırımcılar hem de kiracılar açısından ödeme zorluğu anlamına geliyor. Eskiden bir tarafa küçük küçük para ayırarak birikim sağlamak ve böylesi önemli yatırımlar için tüketiciye büyük kolaylık sağlıyordu. Oysa, ekonomik zorluklar nedeni ile günümüzde bu pek olanaklı değil. Bu nedenle yatırım yapmayı düşünen tüketici belli bir birikimi yok ise, finansal destek almak zorundan. Bunun için bankaların sunmuş olduğu Banka Kredisi yani konut kredisi-ev kredisi bulunmaktadır.

Ancak, ekonomik koşulları uygun olmayan tüketiciler bu Banka Kredisi olanağından yararlanamamaktadır. Faizsiz Finans Sistemi, genel tanımı ile halk arasında bilinen Altın Gününe gibi bir sisteme sahiptir. Ev veya araba satın alma konusunda, yeterli bireysel finansmana sahip olmayan tüketiciler bir araya geliyor. Son yıllarda yatırımcılardan gördüğü büyük ilgi sayesinde Faizsiz Finans Sistemi, farklı bir çok marka adı altında büyümeye devam ediyor. Öncelikle, kent ve ilçelerde şubeleşme ile adım atan Faizsiz Finans Sistemi markaları kısa sürede ülke genelinde bir hizmet ağı oluşturuyor. Sonrasında ise, isteyen herkese ev, arsa ve araba satın alma konusunda gerekli olan finansman desteğini faizsiz olarak sunmaktadır.

Faizsiz Ev Alma yıllardır bekleyen veya Kira öder gibi ödeme koşulları ile kendi evine sahip olmak isteyen her tüketici Faizsiz Finans Sistemi tercih ediyor. Bu sistemde tüketici, aylık ne kadar ödemek istediğine ve kaç ay olacağına kendi karar verir.  Tüketici, sisteme çok kolay dahil olur ve aylık ödemelerde gecikme faizi alınmaz. Faizsiz Ev alma olanağı aynı zamanda Kiracıya ev, Taksitle ev al, Kredisiz ev  gibi ödeme koşulları ile yatırım yapma fırsatı bekleyen yatırımcılar için de cazip bir fırsat.

Faizsiz Finans Sistemi ülke genelinde bir çok farklı marka ile büyümeye ve bu hizmeti vermeye devam ediyor. Faizsiz Finans Sistemi ile tüketicilere faizsiz yatırım kolaylığı sunan markalar arasında; Birevim, Eminevim, Katılımevim, Birikimevim, Gelecek Tasarruf, Çözüm Tasarruf, Tasarruf, Finansevim, Vizyonevim ve Yaşamevim ilk akla gelenler. Faizsiz Finans Sistemi geniş kitlelere ulaştıran diğer markalar arasında; İktisatevim, Morevim, Hedefevim, Fuzulev, İkizlerevim, Doğruevim, Pamukevim, Tasarruflaev, Kolayevim ve Meskenfinans bulunuyor. Bu markaların şube, internet veya telefonları aracılığı ile güncel kampanya ve Faizsiz Finans Sistemi  hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Faizsiz ev ve taksitle araba almak ve evim firmalarından haberdar olmak için Evim Fırsatları Instagram sayfasını takip edebilirsiniz.