Ana sayfa Ev Alma Evinizi Yılın Trendleriyle Yenileyin

Evinizi Yılın Trendleriyle Yenileyin

0
evinizi-yilin-trendleriyle-yenileyin

Evinizi yılın trendleriyle yenileyin! Bunun tam vakti şimdi. Yeni yıla girecekken yeni yılın getireceği güzellikleri ve diğer tüm duyguları daha iyi enerjili bir evde karşılamanın tam vakti. Ya da ev almak istiyor olabilirsiniz ve yeni evinizde yeni eşyalarla temiz bir sayfa çizmek isteyebilirsiniz. Yeni yılın trendleri şimdiden kendini göstermişken evinizi yenilemek size güzel bir enerji katacak. Peki nasıl yapalım dediğinizi duyar gibiyim.

Yeni eşyalar seçme telaşı biraz sizin kafanızı karıştırabilir. Bunu iyi kontrol edip zevkleriniz süzgecinden geçirerek tercih yapmanız en doğrusu olacaktır. Elbette artık kapısı açılmayan salonlar da televizyonluğun üstüne serilen danteller de geçmişte kaldı. Kullanışsız ve pratik olmayan her şeyi nerdeyse trendlerden çıktı. Artık çok daha ferah, aydınlık ve doğayla iç içe renkler, tonlar ve eşyalar kullanılıyor.

Yaşam Alanınızı Tasarlayın

Yaşam alanınızı kendi dekorasyon trenlerinizle ve zamanın trendleriyle harmanlayarak inşa edin. Böylece yıllar geçse de sıkılmayacağınız aksine hep keyif aldığınız bir ortam elde etmiş olursunuz. Asla eskimeyen şey konfordur. Konforu sağlamak ilk düşünülmesi gereken şeydir. Örneğin bir koltuk aldığınızda uzun süre kullansanız bile konforlu olmaya devam etmelidir ki orada yaşamaya devam edin.

Elbette konfor sağlanması için eşyaların kalite açısından da belli bir standardın üstünde olması gerekir. Uzun yıllar kullanmak demişken eşyaların birbirleriyle her daim lokaysan olarak da uyum sağlaması gerekir. Çünkü evi dekorasyonunu sürekli eşyaların yerlerini değiştirerek de yapabiliyoruz. Renk ve desenlerin ahengi derken oldukça çok şey ev yenilerken ya da ev almak ve döşemek istiyorsak karşımıza çıkıyor.

Dekorasyon Trendleri

Bu sene ne moda, dekorasyon trendleri neler diye sorduğunuzu tahmin edebiliyorum. Doğayla iç içe olan renklerin daha soft renklerle kullanılması ve ön plana doğanın, doğa renklerinin çıkarılması bu sene oldukça trendlerde. Ayrıca yumuşak tonlarda genel eşyalar içerisinde bordo, yeşil veya parlak mavi gibi renklerin patlatılması yine tercih edilenler arasında. Daha şık evlerde gold parçalar ve beyaz tonlar hatta kadife eşyalar tercih ediliyor. Bunun yanı sıra otantik görünümler için kilim tarzı halılar tercihler arasında. Siz de evinizi yılın trendleriyle yenileyin! Siz de bunun tam vakti diyorsanız bu trendlere kulak verin.