Ana sayfa Hedefevim

Hedefevim

Hedefevim Herkesi Ev Sahibi Yapmaya Hazırlanıyor

Ev sahibi olmaya en yakın an Hedefevim ile iletişime geçtiğiniz zamandır. Hedefevim, herkesi ev sahibi yapacak kampanya ve hizmet modellerine sahiptir.

Hedefevim Farkıyla Hizmet Alın

Hedefevim sayesinde bugüne kadar binlerce kişi hayallerini gerçekleştirmiş ve ev sahibi olmuştur. Doğru yol tarifi ve ödeme yöntemleri ile her bütçeye uygun bir daire bulunmaktadır. Hedefevim’in en büyük farklarından biri, doğru kişileri ve doğru evleri doğru zamanda bir araya getirecek yöntem ve kampanyalara sahip olmasıdır.

Hedefevim, Aydın Holding bünyesinde hizmet vermektedir. Bilindiği üzere Aydın Holding, Türkiye ekonomisine yön veren bir şirkettir. Bu nedenle kredisiz ve faizsiz konut sahipliği yapma konusunda öncü hizmet vermektedir. Bu iki durum bile Hedefevim’in ne kadar güvenilir olduğunu kanıtlıyor.

Hedefevim İletişim Bilgileri

Hedefevim merkez ofis adresi: Eti, Strazburg Cd. No: 4 / B, 06570 Çankaya / Ankara.
Hedefevim Merkez: (0312) 231 28 29.
Hedefevim Çağrı merkezi: 444 70 98.

Ayrıca Hedefevim ile iletişime geçerek piyango gibi çeşitli yöntemlere peşin ödemeli ve ödemesiz katılabilirsiniz. Faizsiz ev sahibi olabilmeniz için Hedefevim resmi sitesinde iletişim numaraları ve adresler bulunmaktadır.

Hedefevim Organizasyon Ücretleri

Hedefevim, gayrimenkul ve araçlar başta olmak üzere birçok ihtiyacınızı faizsiz bir şekilde karşılamanıza yardımcı olur.

Ev almak isteyenler, belirlenen sistemle hayallerine ulaşırlar. Hedefevim amacı, peşinat ödemeden bir ev veya araca sahip olmanızı sağlamaktır.

Özellikle düşük gelirli kişiler kendi ödeme planlarını oluşturarak bu uygulamaya kolayca katılabilirler.

Hedefevim, yatırım ücretleri ve komisyon oranları üzerinden hizmet vermektedir. Kurumlar aracılığıyla finansal işlemler yapıyorsanız komisyon ücreti ödemeniz gerekir.

Hedefevim, katılımcılarının komisyon oranları ile ilgili beklentilerini tam olarak karşılamaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes, Hedefevim’in sunduğu tasarruf yöntemlerinden rahatlıkla faydalanabilir.

Kişi gelirine göre istediği kampanyaları seçebilir. Türkiye genelinde arazi ve finansman sağlamak için alınabilecek tüm mülkleri alabilir.

Hedefevim sisteminde evinizin tapusu veya satın alacağınız aracın ruhsatı tarafınıza alınır.

Hedefevim uygulamasına katılmak isteyenler online olarak başvuru talebi oluşturabilirler. Hedefevim aldığı olumlu yorumlarla öne çıkıyor. Ödemeyle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, bunu yetkililerle görüşebilirsiniz.

Hedefevim sistemi, katılımcılarına büyük avantajlar sunuyor. Faizsiz ve ön ödemesiz bir ev ve araba sahibi olmak artık bir hayal değil. Bu sistem ile ilgili her türlü sorunuzu Hedefevim danışmanlarına iletebilirsiniz. Hedefevim faizsiz konut desteği ile uzun süredir hizmet vermektedir. Binlerce insanı hayalleriyle buluşturan Hedefevim, sizi bu büyük aileye davet ediyor.

Hedefevim Güvenlilir Mi?

Güvenilir bir firma olan Hedefevim bugüne kadar binlerce kişiyi faizsiz ev sahibi yapmıştır ve müşterilerine güvenilir ve profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir.

Müşterilerine faizsiz ev satın alma imkanı sunan bir marka olan Hedefevim, uzun süredir müşterilerine hizmet veren bir firmadır. Türkiye ekonomisinde uzun zamandır etkin hizmet vermekte ve pek çok başarıya imza atmaktadır. Faizsiz finansman sunan Hedefevim, müşterilerine kolay bir ev satın alma yolu sağlıyor.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda her konuda Hedefevim ile iletişime geçmeniz mümkündür. Merkezi İstanbul’da bulunan Hedefevim’in birçok ilde şubesi bulunmaktadır.

Bulunduğunuz ilde Hedefevim şubesi varsa doğrudan şubeye gidip bilgi ve destek alabilirsiniz.

Ayrıca müşteri hizmetleri ile telefonla iletişime geçerek merak ettiğiniz her soruyu sorabilir ve ev satın alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Hedefevim İle Faizsiz Ev Satın Alma Fırsatı

Müşterilerin en çok merak ettiği sorulardan biri de Hedefevim güvenilir mi? Uzun yıllardır piyasada bulunan ve yüzbinlerce kişiye hizmet veren Hedefevim müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için sürekli çalışmaktadır. Ancak Hedefevim’in size sunduğu birçok ayrıcalık ve avantajdan yararlanabilirsiniz.

Merak ettiğiniz her türlü soruyu 444 70 98 numaralı iletişim hattını müşteri hizmetlerimizden arayarak sorabilirsiniz. Müşteri temsilcileri merak ettiğiniz her şeye cevap verecektir.

Hedefevim Avantajları

Müşterilerine birçok avantaj sunan Hedefevim, güvenilir ve profesyonel bir şirkettir. Uzun süredir bu sektörde olmasına rağmen binlerce kişiye hizmet vermiştir. Müşterilerine hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmet verirken, avantajlarından yararlanmanızı sağlar. Güvenilir Hedefevim ile iletişime geçerek faizsiz bir ev satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Hedefevim İle Bütçenize Uygun Ödeme Yöntemler

Hedefevim, hiçbir peşinat ve faiz ödemeden küçük taksitlerle ev sahibi olmanızı sağlar. Bütçenize uygun ödeme yöntemleri oluşturarak ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Hedefevim ile konut kredisi veya faiz sorunu yaşamadan ev ve araba sahibi olabilirsiniz. Faizsiz tasarruf şirketlerinden biri olan Hedefevim Türkiye’nin her yerinden ev satın almasına yardımcı olan şirketlerden biridir. Uzun süredir hizmet veren Hedefevim, müşterilerine farklı yatırım seçenekleri sunmaktadır.

Hedefevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Hedefevim faizsiz ve peşin ödeme yöntemleriyle her geçen gün daha fazla katılımcıyı ağırlıyor. En güvenilir firmalardan biri olmayı başaran Hedefevim, müşterilerinin beklentilerini karşılayan birçok ödeme planı sunabilmektedir. Hedefevim ev satın alma yöntemleri arasından ihtiyacınızı karşılayan paketi kolaylıkla seçebilirsiniz. Hedefevim nasıl ödenir? Hedefevim ödeme yöntemleri;

  • Çekilişli Sıralama Yöntemi
  • PeşinatlıSıralama Yöntemi
  • Peşinatsız Yöntemi

Hedefevim Müşteri Hizmetleri

Hedefevim, sahip olduğu finansal güç ile katılımcılarına gerekli desteği sağlayabilmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Hedefevim, ödeme seçenekleri ile ilgili merak ettiğiniz bilgilere müşteri hizmetleri aracılığıyla cevap vermektedir. Dilerseniz finansal yatırımlarınızla ilgili tüm sorularınıza sayfanın iletişim ve şikayet kategorisinde cevap bulabilirsiniz. Hedefevim müşteri hizmetlerine 444 7098 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hedefevim katılımcıları kolayca faizsiz ev ve arabaya sahip olabilirler. Hedefevim özellikle katılımcıların yorumlarına büyük önem veriyor. Sistemde herhangi bir sorun olduğunda hemen müdahale edilir.

Dilerseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek size en yakın Hedefevim şubesini öğrenebilir ve talebinizi oluşturabilirsiniz.