Ana sayfa İhtiyaçevim

İhtiyaçevim

İhtiyaç Evim İhtiyaçlarınızı Karşılamanızı Sağlıyor

Faiz Yok, ihtiyaç var sloganıyla yola çıkan İhtiyaç Evim, bugüne kadar yüzlerce aileyi ev sahibi yapmayı başardı.

Uygun Fiyatlı Ev Satın Alın

İhtiyaç Evim isminden de anlaşılacağı gibi ihtiyaçların karşılanmasına büyük önem veriyor.

Bireyler yalnız bırakılmakta ve ev sahipliği gibi çeşitli ihtiyaçları karşılamada güçlük çekmektedir. Bu durum insanların yıllarca kiracı kalmasına neden oluyor. İhtiyaç Evim bu düzene bir son vermek istiyor ve bu yönde çalışmalar yapıyor.

İhtiyaç Evim ile yolları kesişen her birey sonuçtan memnun ayrıldı. İhtiyaç Evim, şahısları faizsiz ve kredisiz ev sahibi yaptı. İhtiyaç Evim sayesinde kendi bütçenize göre bir ev belirleyebilir ve seçeceğiniz yöntemlerle ödeme yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim kurmak.

İhtiyaç Evim İletişim Bilgileri

İhtiyaçEvim merkez ofis adresi: Hoca Ömer mah. Atatürk Bulvarı No: 206 Merkez / Adıyaman
İhtiyaç Evim Çağrı merkezi: 444 7 518

İhtiyaç Evim şu anda Yasin Gürsoy tarafından yönetiliyor. İhtiyaç Evim resmi sitesini ziyaret edebilir ve iletişime geçerek ihtiyaç modellerine dahil olabilirsiniz.

İhtiyaç Evim İle Faizsiz Bir Evi Nasıl Satın Alabilirim?

Ev, araba gibi mülk satın almak isteyen kişilerin ihtiyaçlarına göre faizsiz finansman yöntemleri dünya çapında ve ülkemizde ortaya çıkmıştır.

Bu amaçla faaliyet gösteren firmalardan biri olan İhtiyaç Evim, ev, işyeri, bahçe, araba, tarla gibi birçok taşınır ve taşınmaz mülkü faizsiz olarak satın almanıza olanak sağlar.

İhtiyaç Evim , Çekilişli İhtiyaç Modeli, Vade Ortası İhtiyaç Modeli ve Serbest Ödemeli İhtiyaç Modeli gibi İhtiyaç Evim ödeme yöntemleri ile sisteme dahil olan ve isteyen müşterilere yardımcı olmaktadır. Bu ödeme yöntemlerini içeren tasarruf modelleri ile ihtiyaca yönelik bir yaklaşım en iyi İhtiyaç Evim tarafından sağlanır. Ödeme koşulları ve diğer koşullar başvuru sahibinin takdirindedir.

İhtiyaç Evim Nedir?

İhtiyaç Evim, hayallerinize ulaşmak için tüm imkanlarını seferber ediyor ve birçok başarılı projeye imza atıyor. Bu sayede evinizi, arabanızı veya diğer ihtiyaçlarınızı kredi ile uğraşmadan, kefil yükümlülüğü ve faiz ödemeden karşılamanız mümkün. Bu özellikler sayesinde birçok kişi İhtiyaç Evim ayrıcalıklarından yararlanmak için başvurmaktadır.

Faizsiz İhtiyaç Evim’in avantaj ve ayrıcalıklarından yararlanmak için kurum şubelerine şahsen başvurabilir ve İhtiyaç Evim’e ait diğer iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

İhtiyaç Evim Nedir? İletişim Bilgileri

Ev, araba ya da arsa gibi bir gayrimenkul almaya karar verdiyseniz size en çok zorlayacak durum ekonomi olmaktadır.

İhtiyaç Evim ile herhangi bir peşinat ya da faiz ödemeden, kefil göstermeden birçok avantaj ile ev satın alabilirsiniz. Bütçenize uygun koşullarda ekonomik yönden sizi sarsmayacak küçük taksitler ile ödemelerinizi gerçekleştirerek kolay bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

İhtiyaç Evim hem ekonomik hem de fıkıh açısından ev sahibi olmak isteyen kişilere avantajlı birçok fırsat sunmaktadır.

İhtiyaç Evim Görüntülü WhatsApp Arama

Aynı sektörde hizmet veren firmalardan farklı olarak İhtiyaç Evim Görüntülü WhatsApp arama seçeneği ile de müşterilerine ayrıcalıklı ve benzersiz bir hizmet vermektedir.

Birbirinden avantajlı İhtiyaç Evim sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak için hemen 444 7 518 telefon numarasını arayabilirsiniz. İhtiyaç Evim ile alakalı detaylı bilgilere kurumun resim Sitesi üzerinden ve sosyal medya adreslerinden de ulaşabilirsiniz.

İhtiyaç Evim birbirinden farklı pek çok ödeme modeli ile müşterilerine ev ve araba satın almak için fırsatlar sunmaktadır. Pek çok başvuru yöntemi bulunan İhtiyaçevim, WhatsApp, müşteri temsilcileri ve şubeleri aracılığıyla sizlere özel ödeme planı ve hesaplama desteğini en iyi şekilde sunmaktadır.

Tüm bunların dışında zaman zaman yapılan kampanyalar ile İhtiyaç Evim ödeme yöntemleri daha avantajlı olmaktadır. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz mevcut iletişim kanallarından kuruma ulaşarak daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bunun dışında, Kampanya ve başvuru süreçleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve işlemleri gerçekleştirmek için Evimfirsatlari.com sitesinden yararlanmak da mümkündür.

İhtiyaç Evim Organizasyon Ücreti Ne Kadar?

Faizsiz ev ve arabaya en iyi koşullarda ve birçok ayrıcalıklı avantajla sahip olmak isteyenlere hizmet veren İhtiyaç Evim, sadece küçük bir Organizasyon ücreti alıyor.

İhtiyaç Evim, İslami kural, gelenek ve göreneklere uygun, bireylerin inançlarına saygı duyan, menfaatlerini ve haklarını en iyi şekilde koruyan sistemi ile tam anlamıyla hizmet vermektedir. İhtiya Evim Organizasyon ücreti, toplam maliyet üzerinden en baştan belirlenen oranlar üzerinden hesaplanır.

Ev İhtiyacım Organizasyon ücreti

İhtiyaç Evim Organizasyon ücreti ile belirlenen hizmet bedeli dışında sürpriz ödemelerle karşılaşılması asla mümkün değildir. Yapılan sözleşmede bu durum açıkça belirtilmektedir. Her geçen gün daha geniş bir kitleye hizmet veren İhtiyaç Evim, yukarıda sayılan faktörlerden asla taviz vermemektedir.

İhtiyaç Evim ile faizsiz, kefil ve kredisiz ev sahibi olma sürecini bekliyorsunuz. Yine bu sistem ile bütçenize uygun ödeme planı oluşturabileceğiniz gibi, aylık ödemelerinizi de belirlediğiniz taksitlerle gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyaç Evim’in sağladığı bir diğer avantaj da sisteme dahil olmak isteyen katılımcıların herhangi bir peşinat veya ara ödeme yapmalarına gerek olmamasıdır.

Arzu eden kişiler peşinat veya ara ödeme yaparak belirlenen modeller için daha erken teslim tarihi alabilirler. Bu durum tamamen kişinin kendi kararına bırakılmıştır.