Ana sayfa İmece Yatırım

İmece Yatırım

İmece Yatırım İle Faizsiz Ev Sahibi Olun

İmece Yatırım sektöre çok hızlı bir giriş yaptı. Hızla büyüyen firmadan yararlanmak için İmece Yatırım’ı da tercih edebilirsiniz.

İmece Yatırım Kimin?

Bilindiği üzere faizsiz ve kredisiz bireyleri ev sahibi yapan çeşitli firmalar bulunmaktadır. İmece Yatırım en çok talep gören firmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

İmece Yatırım’ın hayatımıza girişi oldukça yenidir. 2020 yılında kurulan şirket, sadece 1 yılda büyük bir ilerleme kaydetti. Şirketin bu başarısı elbette tesadüf değil. İmece Yatırım’ın yönetim kurulu 9 iş adamından oluşmakta olup, yönetim kurulu başkanı Yunus Aksu’dur. İşadamlarından oluşan yerleşik bir yönetime sahip olmak, şirketi çok güvenilir kılmaktadır.

İmece Yatırım İletişim Adresi

İmece Yatırım merkezinin adresi: Süleyman Demirel Bulvarı No: 4 / 1B (Mall of İstanbul AVM karşısında) 34490 Başakşehir / İstanbul.
İmece Yatırım Çağrı Merkezi: 444 1 999

İmece Yatırım 3T sistemi, sıra tespitli sistemi ve daha birçok sistem mevcuttur. Ayrıca, faizsiz ve kredisiz bir ev olmak için İmece Yatırım resmi sitesini ziyaret edebilir ve iletişim numaralarını kullanarak sürece dahil olabilirsiniz.

İmece Yatırım nedir? İletişim Bilgileri Nasıl Başvurabilirim?

İmece Yatırım sistemini tercih edenler ev, araba veya diğer ihtiyaçları için istedikleri şehirden seçim yapabilirler.

Üstelik İmece Yatırım sistemi sayesinde tamamen faizsiz ve kredisiz olarak istediğiniz ev veya araca sahip olmanızı sağlar. Öte yandan alacağınız ev veya arabanın taksitleri için ödeyeceğiniz tutarı ve 40 ile 240 ay arası taksit sayısını belirleyebilirsiniz.

İmece Yatırım Organizasyon Ücretleri

İmece Yatırım sisteminde kefilsiz belirli bir ücret ödersiniz ve ekstra maliyetler ile istediğiniz ev ve araba için toplam maliyetin %7 ile %12’si arasında değişen bir hizmet bedeli talep edilir. İmece Yatırım sistemi müşteriler tarafından tercih edilen yöntemlerle teslim tarihi veya teslim tarihi belirlendiğinde sorunsuz bir şekilde evlerine veya arabalarına kolayca ulaşabilmektedir.

Pek çok avantajı olan bu sistemde bütçe ve giderlerinizi göz önünde bulundurarak kendi ödeme tutarınızı belirleyebilirsiniz. Faizsiz mülk edinme imkânı sunan bu sistemle, borç bittiğinde kaldırılmak üzere teslim edilen evlere ve arabalara ipotekler ekleniyor. İmece Yatırım ödeme planı oluşturarak sisteme dahil olmak için, evimfirsatlari.com web sitesi üzerinden uygulama ve kampanyalar ile ilgili detaylı işlemler yapabilirsiniz.

İmece Yatırım Ücretleri Nedir?

İmece Yatırım, gerçek anlamıyla, yapılacak işi yapmak ve sırayla istenmeyen şeyleri almak için birden fazla kişi veya grubun bir araya gelmesini ifade eder.

Bu nedenle birçok kişi tek başına üstesinden gelemeyenler için İmece Yatırım yöntemini tercih etmektedir. Bu amaçla faaliyetlerine başlayan İmece Yatırım, ev ve araba başta olmak üzere taşınmaz veya taşınmaz gayrimenkul sahibi olmak isteyen kişiler için bu sürecin kolaylaştırılmasında rol oynamaktadır. Bu yöntem günümüzde giderek yaygınlaşmaktadır.

İmece Yatırım Ödeme Sistemleri

İmece Yatırım’ın temel amacı insanların ev satın alma, araç satın alma, düğün ve eğitim giderleri gibi ihtiyaçlarını faizsiz ve kredisiz olarak tasarruf ederek karşılamaktır. İmece Yatırım ile insanlar hayallerini daha kolay ve daha hızlı bulur. İmece Yatırım’ın ödeme sistemleri tamamen bireyler tarafından kendi koşullarına göre ayarlanabilir.

Taksit adedinden aylık ödeme miktarına kadar her şey müşteriler tarafından belirlenmektedir. İmece Yatırım bu hizmetler için faiz veya vade farkı gibi herhangi bir ücret talep etmez. Kefilsiz senet ile yapılan ödeme planları da sözleşme ile garanti altına alınmıştır. İmece Yatırım Organizasyon ücretleri yapılan görüşmeler sonunda cüzi rakamlara denk gelmektedir.

İmece Yatırım Güvenlir Mi?

Son dönemde yaygınlaşan ve faizsiz, kredisiz ve teminatsız gayrimenkul mülkiyetine izin veren bu iş modeli İmece Yatırım tarafından dürüst ve başarılı bir şekilde yönetilmektedir.

İmece Yatırım sistemi, birçok iş alanına göre neredeyse sıfır riskle çalışmaktadır. Katılımcılara ait konut, arsa ve araç gibi gayrimenkuller için belirlenen yöntemlerle kalan ödemeler sırayla teslim edilene kadar rehin ve ipotek işlemleri uygulanmakta ve gerekli teminatlar alınmaktadır.

İmece Yatırım İle Kazanın

Her halükarda bu sisteme katılımcı olarak katılmak isteyen herkes doğal olarak İmece Yatırım’ın güvenli olup olmadığını merak ediyor. Her ödeme döneminde katılımcıların gelen ve giden paraları birbirleriyle dengelenir. Katılımcılar tarafından küçük miktarlarda alınan hizmet bedelleri sayesinde sistemdeki çalışma sırasında yapılan harcamalar karşılanmakta ve sistemin daha da geliştirilmesi için gerekli kazançlar sağlanmaktadır. Bu sistemlere dahil olan vatandaşlara verilen tarihler, dünya çapında ve ülke genelinde büyük ölçekli ekonomik krizlerde bile her zaman yerine getirilmiştir.

İmece Yatırım, katılımcıların birikimleri sırasında toplanan paraları herhangi bir risk ortamından kaçınmak için başka bir şekilde kullanır ve bunu sözleşmede garanti eder. İmece Yatırım, tüm bu özellikleri sayesinde güvenli bir sistem haline geliyor.