Ana sayfa Ev Alma İstinye’de Yaşamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

İstinye’de Yaşamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

0
istinyede-yasamadan-once-bilmeniz-gerekenler

İstinye’de yaşamadan önce bilmeniz gerekenler arasında Avrupa bölgesi kıyısında bebek ve Emirgan’dan sonra en güzel sahil şeridine sahip yer olduğudur. Sahip olduğu koy sayesinde, büyük bir yat limanına sahiptir. Yerel halkta bahçeleri ve liman sebebiyle bahçıvanlık ve balıkçılıkla uğraşmaktadır. Bu büyük görsel güzelliğe sahip semtte han ve medrese de bulunmaz.

Eğer İstinye bölgesinde iş veya ev amaçlı yatırım yapmak veya ev almak isterseniz bilmeniz gerekenler arasında bölgede Koç Üniversitesinin İstinye kampüsünün önemi yadsınamaz. İstinye Park, Sakıp Sabancı Müzesi, Koç Üniversitesi, İTU Olimpik yüzme havuzu gibi oldukça popüler yerlerin bu bölgede olmasından kaynaklı ulaşım İETT otobüsleri, metro ve Vapur ile zenginleştirilmiştir.

İstinye Bölgesinde Ev Almanın Avantajları

İstinye sakinliği, huzurlu ortamları nedeniyle ev almak için tercih edilebilecek İstanbul’da nadide bir semttir. Sizde eğer bu huzura kavuşmak için bu bölgede ev sahibi olmak isterseniz faizsiz finans sistemi ile yanınızdayız. En uygun kredi kredisi ile sizde hemen sıcacık yuvanıza kavuşabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilir, kira öder gibi taksitlendirebilirsiniz.

Ulaşım olarak da büyük çeşitliliğe sahip olan İstinye; Avrupa yakasında kıyı bölgesinde olması nedeniyle ulaşım araçları açısından çok şanslı bir alandır. İstinye’de iş yeri sahibi olmak isterseniz küçük bir peşinatla senetle ev sahibi olabilirsiniz. Banka kredisi faiz oranları altında kalmadan iş yeri veya ev almak için mutlaka yatırım uzmanlarımızla görüşmelisiniz.

Gayrimenkul açısından İstinye’de Yaşamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Şehir hatları vapur iskelesiyle, metrosuyla, İETT otobüs işletmelerinin otobüsleriyle rahatlıkla ulaşımı olan İstinye’de lokasyon gereği sizde bir emlak sahibi olmak isteyebilirsiniz. Gelin sizi de bu bölgede deniz kenarında, İstinye parkta, kampüse yakın alanda veya limana en yakın yerde dilerseniz hiç peşinatsız en uygun kredi koşulları ile iş yeri sahibi yapalım.

Kiracı iseniz veya bir ev almak en büyük hayaliniz ise kira öder gibi oranlarla kiracıya ev aldıran oranlarımızla tanışın. Faizsiz finans sistemi ile dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman ev veya iş yeri sahibi olabilirsiniz. Bize göre İstinye’de yaşamadan önce bilmeniz gerekenler arasında en önemli konu burada da koşulsuz şartsız yanınızda olduğumuzdur.