Ana sayfa Kolayevim

Kolayevim

Ülkemizde ve dünyada birikim yapmak bir ihtiyaçtır. Yatırım yapmak için de sermaye gerekmektedir. Birikim yaparak sermaye oluşturabilirsiniz. Ancak birikim yaparak kısa sürede ev ve araba almak pekte mümkün değil. Ancak ülkemizde faizsiz finans desteği sunan firmalardan biri olan Kolayevim , ev ya da araba almak isteyen kişileri hayallerine kavuşturuyor.

Faizsiz, taksitle ve peşinatsız ev ve araba alma imkanı sunan Kolayevim müşterilerinin ihtiyaç duyduğu şeyleri almak için faizsiz finans destekleri sunar.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sektörünün önemli firmalarından olan Kolayevim , toplumsal talebe uygun çözümler sunmaktadır. Kolayevim, uyguladığı modeller veya kampanyalarla şubelerine gelen vatandaşları banka faiz yükünden kurtarıyor.

Bankaların vatandaşlara sundukları konut kredisi, uygun görünse de uzun vadede ödenilen tutarlara bakıldığında ikinci bir ev parası ödendiği görülecektir. Kolayevim, vatandaşların bankalara ikinci bir ev parası ödememesi ve yüksek geri ödeme taksit tutarlarının altında ezilmesin diye faizsiz, kredisiz ve peşinatsız çözümler sunuyor. Kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunan Kolayevim , vatandaşların küçük küçük taksitlerle ev sahibi olmasının kapısını aralıyor.

Aynı durum araba almak isteyen vatandaşlar içinde geçerlidir. Bankaların uyguladığı taşıt kredisi, tıpkı konut kredisi gibi ağır taksit tutarlarına ve gereğinden fazla borcun altına girmeye neden oluyor.

Kolayevim , taksitle araba sahibi olmanızı da sağlıyor. Senetle araba hayali kuranlarda Kolayevim şubelerini ziyaret edebilir.

Kolayevim kampanyaları ve detaylı bilgilere yakın zamanda sayfamızda bulabilirsiniz.