Ana sayfa Morevim

Morevim

Morevim Sayesinde Ev Almak için Beklemeyin

Morevim ile çalışanlar bilirler ki Morevim’e ulaşmadan geçirdiğiniz her gün size karşı işliyor. Ev sahibi olmak için neyi bekliyorsunuz?

Enerjinizi Morevim İle Yatırıma Dönüştürün

Morevim her bütçeye uygun yöntemlere sahiptir. Ülkemizde ev sahibi olmak, uygun şartlar sağlanmadığında oldukça güçtür ve bireylerin çeşitli şartların olgunlaşmasını bekledikleri bilinmektedir. Bu durum insanların yıllarca kirada kalmasına neden olmaktadır. Morevim böyle bir kadere mahkum olmanızı istemiyor, herkesi kucaklayan ve herkese hitap eden bir hizmet sunuyor.

Farkında olmasak da Morevim 27 yıldır hayatımızın içinde ve çok tecrübeli bir ekibe sahip. Morevim’in sunduğu faizsiz biriktirme sistemi, enerjiyi yatırıma, yatırımı da enerjiye dönüştürme başarısını göstermektedir.

Morevim İletişim Bilgileri

Morevim adres: Beştepe Mah. Yaşam Cd. No: 7/8, 06560, Söğütözü / Yenimahalle / Ankara.

Morevim Çağrı merkezi: 444 5128.

Morevim Kimin?

Morevim Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk GÜLEŞ, yenilikçi ve öncü bir karaktere sahip olduklarını belirtiyor. Ayrıca Morevim resmi web sitesini ziyaret edebilir ve adres bilgilerine çağrı merkezi hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Morevim ile kredisiz ve faizsiz ev satın alma hakkınızdır.

Mor Evim Güvenilir mi?

Morevim, çok uygun koşullar sunarak başvuru belgeleri hazırlamanıza gerek kalmadan aylık gelirinize göre ödeyebileceğiniz tutarları belirleyerek ev, araba, arsa gibi taşınmaz ve taşınmaz malları satın almanıza yardımcı olur.

Dahası, başvuru sırasında kimlik bilgilerinizin beraberinizde bulundurmanız ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olamanız yeterlidir.

Morevim Nedir?

Morevim, kiracı olmaktan kurtulmayı hayal eden ve bunu kefil olmadan ve faizsiz kredi almadan gerçeğe dönüştürmek isteyenlere sağlayan bir sistem sunmaktadır. Gelir düzeyi ne olursa olsun, her gelir düzeyinden insan Morevim’in sunduğu uygun koşullarda bu sisteme katılabilir. Bu sistem sayesinde kişiler mevcut bütçelerini zorlamadan uygun taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olabilmektedir.

Morevim Güvenli mi?

Morevim müşterisi olmak isteyen kişilerin ödeme yöntemleri, teslimat süreleri ve taksit tutarları dışındaki cevapları araştırıp merak ettikleri sorular arasında Morevim sisteminin güvenli olup olmadığı da yer alıyor.

Morevim Güvenli mi? Şubeleri ve müşteri temsilcileri aracılığıyla hizmet veren Mor Evim, yaptığı sözleşmelerde müşteri haklarını belirlemiş ve açıkça belirtmiştir. Ayrıca Morevim, müşterilerine teminat olarak teminat mektubu vermektedir. Bu kriterler göz önüne alındığında Mor Evim firmasının güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.

Morevim’e Nasıl Başvurabilirim?

Morevim; Ev, araba, işyeri veya arsa gibi taşınmaz veya taşınmaz gayrimenkullerin kefilsiz ve faizsiz olarak ülke koşullarına ve kişilerin mali durumuna en uygun şekilde satın alınmasını sağlar.

Mor Evim, özel ödeme yöntemleri oluşturarak tasarruf etmenizi ve hayal ettiğiniz gayrimenkullere faizsiz ve kredisiz sahip olmanızı sağlar. Morevim ödeme sistemleri ile fatura imzalayarak sahip olduğunuz gayrimenkul için maliyet artışına neden olacak faiz ödemezsiniz. Faizsiz ev ve araba almak isteyenlerin ilk tercihi Mor Evim oluyor.

Faizsiz Ev Almak İçin Ödeme Tabloları

Morevim ile ev veya araç sahibi olmak isteyenler için finansal durumuna göre seçenekler seçilerek ödeme tabloları oluşturulur. Bireyler, mali güçlerine göre yapılacak aylık ödeme miktarını belirleyebilirler. Mor Evim yöntemleri sayesinde herkes Türkiye’nin her yerinden beğendiği bir ev ya da araba satın alma imkanına sahip oluyor. Böylelikle Mor Evim’e başvuran herkes, alt orta veya üst gelir grubuna ait olup olmadığına bakılmaksızın avantajlı bir şekilde bir ev ve bir araca sahip olur.

Mor Evim iletişim bilgileri ile iletişime geçmek ve işletim sistemi, ödeme yöntemleri ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 444 5 128’i arayarak firmaya ulaşabilirsiniz.

Mor Evim Organizasyon Ücreti Ne Kadar?

Mor Evim, müşterilerinin tercih ettiği yatırım yöntemleri ve ödeme planı tablosuna göre gayrimenkul değerine göre belirlenen Organizasyon Ücretleri almaktadır.

Mor Evim tarafından sadece bu Morevim Organizasyon Ücreti talep edilmektedir. Mor Evim’in bundan başka geliri yok.

Morevim müşterilerinin çeşitli yöntemlerle ödediği tutarlarla ilgili olarak herhangi bir alanda paranın değerlendirilmesi ve artırılmasına yönelik herhangi bir işlem yapılmayacağı ve toplanan paranın sadece teslimatlarda kullanılacağı sözleşmede firma tarafından beyan edilmiştir.

Faizsiz ve kredisiz ev ve araca sahip olmak isteyen müşteriler bu şekilde Morevim yöntemlerine dahil edilir.

Ayrılma Durumunda Morevim’de Ödenen Çalışma Ücretinin İadesi

Mor Evim, müşterilerine herhangi bir zaman kısıtlaması olmaksızın istedikleri zaman ayrılma hakkı verir.