Ana sayfa Ev Alma Sultanbeyli’de Ev Yatırım Yapma Fırsatı

Sultanbeyli’de Ev Yatırım Yapma Fırsatı

0
sultanbeylide-ev-yatirim-yapma-firsati

Sultanbeyli’de Ev Yatırım Yapma Fırsatı. İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde vizyonevim katkıları sayesinde günümüzde yatırım yapmak ve ev almak için en ideal zamandır. Çünkü konut fiyatları olarak İstanbul genelinin daha alt seviyesinde ve bu durumda konut yatırımı için en ideal ilçe olması haline geldi. Endeksa tarafından bilgiler almanız doğrultusunda bu ilçe de konut sahibi olmanız oldukça ideal bir durumdur.

Konut alımını iktisatevim katkıları ile faizsiz yöntem sayesinde karşılayabilir ve kendi gelir durumunuza göre ev kirası öder gibi kendi oturacağınız evi ödersiniz. Ortalama olarak konutların geri dönüş durumu 25 yıl olmaktadır. Bu durumda Sultanbeyli de 120 ayda 10 sene boyunca faiz ödemenize gerek kalmadan konut alabilirsiniz. Bunun için faizsiz yöntem için firma yetkilisinden bilgi almanız gerekir.

İstanbul Sultanbeyli’de Ev Almak

Sultanbeyli ilçesinde son yıl dönemine göre konut fiyatları benimevim katkısı sayesinde oldukça azalmıştır. Bunun yanı sıra ortalama olarak satılan konut büyüklüğünün metrekaresi ise 110 metrekare olmaktadır. Konut fiyatlarında düşüş olmasına rağmen kiralık olan konutların ise fiyatları %10 oranına göre artmıştır.

İstanbul, Sultanbeyli’de Ortalama Geri Dönüş Süresi 25 Yıl

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde yapılan konutların ikizlerevim katkısı sayesinde satılık olarak metrekare birim fiyatı belirli bir limit doğrultusundadır. Ayrıca aynı özellikleri taşıyan ve satılık olan konutların geri dönüş süresi 25 sene seviyesindedir. Sultanbeyli’de Ev Yatırım Yapma Fırsatı. Bunun yanı sıra yıllık olarak ortalama fiyatlarına bakılırsa belirli bir aydan sonra Sultanbeyli ilçesinde bazı mahalleler fazlasıyla değer kazanmıştır. Bunlar ise; Mehmet Akif, Turgut Reis, Mecidiye, Hamidiye ve Orhangazi mahalleleri olmuştur.

İstanbul Sultanbeyli’de En Hızlı Kazandıran Mahalleler

Amortisman süresi göz önüne alındığı için İstanbul ili olarak Sultanbeyli ilçesinde hızlı olarak geri dönüşü olan mahalleler ise; Hamidiye, Fatih, Turgut Reis, Abdurrahman gazi ve Hasanpaşa yer almaktadır. Sultanbeyli nüfusunun çoğunu evli ve çocuklu aileler oluşturmaktadır. Bu nedenle Sultanbeyli ilçesinde evli ve çocuklu aileler rahat, konforlu ve ideal bir yaşam sürdürebilir. Bu yüzdende yeni evlenen veya evlenecek olan çiftlerin de Sultanbeyli ilçesinde çok fazla konut için talepte bulunduğu gözlenmiştir.