Ana sayfa Tasarruf AŞ

Tasarruf AŞ

Tasarruf A.Ş. ile Potansiyelinizi Serbest Bırakın

Tasarruf A.Ş. ile bir ev sahibi olmak sadece bir telefon uzağınızda. Tasarruf A.Ş. sunduğu hizmet ile her kesime hitap etmeyi başarmaktadır.

Kişisel Bütçe ve İhtiyaçlara Göre Hizmet

Tasarruf A.Ş.’e göre herkes ev sahibi olmayı hak eder. Herkesin ev sahibi olma noktasında bir potansiyeli var. Ancak bireylerin çoğunun ev sahibi olmakta güçlük çektiği görülmektedir. Tasarruf A.Ş. ev almak isteyenlere faizsiz yöntemler sunmaktadır.

Tasarruf A.Ş. hem çalışanlardan hem de kullanıcılardan oluşan kocaman bir aileye sahip ve bu aileyi her geçen gün genişletmeye devam ediyor. 25 yıldır hizmet veren firma, binlerce insanı kredisiz ve faizsiz ev sahibi yaptı. Siz de onlardan biri olabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş. ile yaptığınız her işlem tamamen güvenilirdir. Ayrıca şirket% 100 Türk sermayeli bir finans şirketidir ve şirketin kampanya ve hizmetleri bireysel bütçe ve ihtiyaçlara göre düzenlenmiştir.

Tasarruf A.Ş. İletişim Bilgileri

Tasarruf A.Ş. merkez: Maltepe Mah, Demirtepe, Gazi Mustafa Kemal Blv. No: 37 / B, 06570 Çankaya / Ankara. Çağrı Merkezi 444 4404

Tasarruf A.Ş. Kimin?

Tasarruf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman liderliğinde hizmet veren, faizsiz ve kredisiz ev almak istiyorsanız, çağrı merkezine ulaşabilir, Whatsapp üzerinden mesaj gönderebilir veya resmi siteyi ziyaret ettikten sonra formu doldurabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş. nedir? İletişim bilgileri

Ev sahibi olmanın birçok yolu vardır. Ev, sizi tüm alışkanlıklarınızın dışında bir sisteme sahip bir evin ve bir arabanın sahibi yapar.

Tasarruf A.Ş. Hangi Hizmeti Sağlıyor?

Tasarruf A.Ş., herkesi ev sahibi yapacak bir hizmetle karşımıza çıkıyor. Kısa vadeli ve uzun vadeli planlarınız bir ev veya araba satın almayı içeriyorsa, Tasarruf A.Ş. ile tanışmak sizin yararınıza olacaktır. Birçok insanın bir eve veya arabaya sahip olamamasının altında yatan ana faktör, maddi imkanların olmamasıdır. Tasarruf A.Ş. bu konuda da sizlere hizmet vermektedir.

Tasarruf A.Ş. kredisiz eve sahip olma fırsatı sunar. Tasarruf A.Ş. üzerinden bütçeniz ne olursa olsun ülkemizin her yerinden dilediğiniz zaman dilediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş.’de çeşitli tasarruf yöntemleri bulunuyor. Bütçenize ve satın alacağınız eve göre dilediğiniz kampanya, avantaj ve tasarruf yöntemine dahil olabilirsiniz. Ödeme seçenekleri ve peşinat verip vermemeniz tamamen tercihinize bağlıdır. Bu sayede kolay ve hızlı bir şekilde bir eve veya arabaya sahip olabileceksiniz. Üstelik tüm bunlar yasal süreç içerisinde olup, Tasarruf A.Ş. üzerinden yapacağınız her işlem yasal çerçeve dahilindedir.

Tasarruf A.Ş. İletişim Bilgileri

Tüm bunların yanında Tasarruf A.Ş.’ye ulaşmak çok kolay. Resmi siteyi ziyaret ettiğiniz taktirde adres ve iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz gibi şubeler hakkında bilgi alabilirsiniz. Tasarruf A.Ş.’nin Türkiye’nin birçok bölgesinde şubeleri bulunmaktadır.

Tasarruf A.Ş.’de Organizasyon Ücreti Ne Kadar?

Tasarruf A.Ş.’de isteyen, istediği zaman, istediği zaman; Faizsiz, peşinatsız veya kredisiz ev ve arabalara sahibi olabilir. Peki, Tasarruf A.Ş.’in bu işlemlerden kazancı nedir?

Ev Sahibi Olmak İstemez Misiniz?

Tasarruf A.Ş., bireylere birçok fırsat sunuyor. Özellikle son yıllarda kira ödemek yerine her ay kira ödeyerek ev almak birçok kişinin tercih ettiği bir yöntem olmuştur. Ancak, bunu yapmanın elbette birden fazla yöntemi vardır. Bu yöntemlerden biri ve en avantajlı olanı, Tasarruf A.Ş. ile kredisiz, faizsiz ve senetsiz bir eve sahip olmaktır.

İşlem çok basit. Tasarruf A.Ş.’un sağladığı avantaj, kampanya ve tasarruf yöntemleri ile her zaman, her yerde, her fiyatta kredisiz bir eve sahip olunabilir. Sistem hem size zaman kazandırır hem de süreci ucuza kapatmanızı sağlar. Üstelik yapılan her işlem Tasarruf A.Ş. garantisi altındadır.

Tasarruf A.Ş. Peşinat Gerektirmez

Tasarruf A.Ş. tüm bunları yaparken sadece organizasyon ücreti alır. Organizasyon ücreti, verilen hizmetler karşılığında sistemin kullanıcılardan aldığı ücrettir ve sürece göre değişiklik gösterir. İşin maliyeti hesaplanır ve evin değerinin bir yüzdesi olarak alınır. Tabii ki kişinin seçtiği tasarruf yöntemi ve ödeme planı burada da etkilidir. Bunun dışında faiz veya ek ödeme talep edilmez.

Tasarruf A.Ş. ile ev sahibi olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Tasarruf A.Ş. ile Nasıl Ev/Daire Sahibi Olabilirim?

Ev sahibi olmanın en kolay, en hızlı ve en güvenilir yolu Tasarruf A.Ş. ile mümkündür.

Peki, Tasarruf A.Ş.’den nasıl bir ev alırsınız?

Herkesin Bütçesine ve Özelliklerine Uygun Tasarruf Planları

Ülkemizin şartları değerlendirildiğinde, ev almanın en uygun yönteminin Tasarruf A.Ş. sayesinde olduğunu göreceksiniz. Kira ödemekten sıkıldıysanız ve uygun yöntemlerle ev almayı düşünüyorsanız, Tasarruf A.Ş. fırsatları tam size göre. Tasarruf A.Ş. sayesinde kredi ve faiz gibi işlemlerle uğraşmadan ev ve araba sahibi olabilirsiniz.

Ev, bilinen yöntemlerden farklı bir işleyişe sahiptir. Bu sisteme göre kişi istediği zaman ev alabilir. Ayrıca peşinat miktarı ve taksit tutarları kişinin tercihi dahilindedir.

Tasarruf A.Ş. içinde çeşitli tasarruf yöntemleri, kampanyaları ve avantajları vardır.

Kişinin bütçesine uygun tasarruf yöntemi kampanya veya avantaja dahil edilebilir. Bu sayede kredisiz rahatlıkla ev sahibi olabilirsiniz.

Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Tasarruf A.Ş. güvencesiyle gayrimenkul sahibi olmak istiyorsanız hemen web sitesini ziyaret edin. Sistem üzerinden yapılan her işlem yasal güvence kapsamındadır. Ayrıca sistem, kolay bir şekilde ev satın almanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ucuz evinizi diğer taksitli ev satın alma yöntemlerine göre daha kısa sürede satın almanızı sağlar.

Sisteme dahil olmak için yapmanız gereken tek şey iletişim kurmaktır. Kampanya ve başvuru süreçlerinin detayları da bu sitede mevcuttur. Bu sistem sayesinde faizsiz ev satın alımlarının keyfini çıkarın.

Tasarruf A.Ş. Güvenli mi?

İnsan doğası gereği yaptığı her işlemde güven duymak ister. Yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Tasarruf A.Ş., operasyonlarını güvenle gerçekleştirmektedir.

Evde Yapılan Her İşlem Güvenilirdir

Kredisiz, faizsiz ve peşinatsız ev satın almak denince Tasarruf A.Ş. akla geliyor. Tasarruf A.Ş.’in sunduğu hizmetler sayesinde bugüne kadar yüzlerce kişi ve aile ev ve arabaya sahip oldu. Ancak sistem sadece insanları ev sahibi yapmakla kalmaz, bunu yaparken de güvenli bir süreç sağlar.

Tasarruf A.Ş. için son derece önemli olan kavramlar arasında güvenilirlik, şeffaflık ve hesap verebilirlik yer almaktadır. Güvenilirliğin en büyük kazanç olduğu bilinciyle hareket eden Tasarruf A.Ş., hakların korunması için kullanıcılarına çeşitli teminat yöntemleri sunmaktadır.

Tasarruf A.Ş. ile yapacağınız sözleşmede tüm haklar detaylı olarak belirtilmiştir. Bu şekilde tüm haklar garanti altına alınmıştır.

Yasal Süreçlere Göre Kolayca Ev Satın Alın

Görüldüğü üzere kredisiz ev satın alırken yapılan tüm işlemler yasal süreç çerçevesinde yapılmaktadır. Kredisiz, faizsiz ve senetle ev sahibi olmak istiyorsanız, Tasarruf A.Ş. ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Tasarruf yöntemleri ve bütçenize uygun kampanyalar sayesinde, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden kredisiz ev satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.