Ana sayfa Vizyonevim

Vizyonevim

Vizyonevim Özel Ödeme Seçenekleriyle Ev Sahibi Yapıyor

Ev sahibi olmanın alternatif bir yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Vizyonevim, reddedemeyeceğiniz bir anlayışla hizmet vermektedir.

İnsan Odaklı Anlayış

Vizyonevim ev sahibi olmaya ve kazanmaya başlayın. Birçok kişi hayatında en az bir kez ev sahibi olmayı hayal etmiştir. Ancak bazı şartların yerine getirilememesi ve ev sahibi olmak gibi hayallerin gecikmesine neden olmuştur. Vizyonevim bu bilinçle hizmet vermekte ve tamamen birey odaklı bir yaklaşıma sunmaktadır.

Vizyonevim, bireylerin faizsiz ve kredisiz ev sahibi olmasını sağlar. Bunu yaparken çeşitli yöntemler ve kampanyalar kullanır. Vizyonevim olağanüstü bir hizmet modeline sahip olup, müşterilerinin tercih edebileceği farklı ödeme yöntemleri bulunmaktadır.

Vizyonevim İletişim Bilgileri

Vizyonevim Merkez Adres: Kızılay, Necatibey Cd. No: 46, 06430 Çankaya / Ankara.
Vizyonevim Merkez: 0549 611 18 31
Vizyonevim Çağrı merkezi: 444 80 90.

Vizyonevim Kimin?

2019 yılından beri hayatımızda olan ve İbrahim Kahraman başkanlığında hizmet vermeye devam eden Vizyonevim’e çok kolay ulaşılabilir. Vizyonevim hizmetinden yararlanmak için resmi site üzerinde bulunan çağrı merkezi hattını kullanabilirsiniz. Ayrıca Vizyonevim şubelerinden de bilgi alabilirsiniz.

Vizyon Evim Nedir?

Vizyonevim faizsiz eve sahip olmanın en güvenilir ve kolay yollarından biri olarak ortaya çıktı.

Kredisiz ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi olan Vizyonevim, faizsiz ve kefilsiz ev sahibi olmanın ilk yoludur. Uygulamalı yöntem ile sizin gibi kredisiz eve sahip olmak isteyenlerin oluşturduğu grup havuzunda biriken parayla sıra size geldiğinde ev sahibi olabilirsiniz. Tüm işlemler noter huzurunda gerçekleşir ve sisteme giriş yöntemine göre sıranız geldiğinde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faizsiz konut satın alma yöntemi olarak, sıranız geldiğinde veya çekilişinizi aldığınızda ister peşinatla ister çekilişli yöntemi ile istediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Vizyonevim web sitesinde numaramızı ve iletişim bilgilerimizi, detayları ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bankasız ev sahipliği yöntemi olarak kullanılan ve son yıllarda onlarca aileyi ev sahibi yapan Vizyon Evim, tüm işlemlerinde noter bulundurmaktadır.

Noter, çekilişte veya diğer işlemlerde bulunur. Faizsiz ve kredisiz bir yöntem olan Vizyonevim ile istediğiniz gibi ev sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Vizyonevim ile iletişime geçmek ve istediğiniz seçeneklerden birini seçmektir. Kalan tüm işlemler Vizyonevim tarafından sizin için yapılır. Vizyonevim, yılların tecrübesi ve onlarca aileyi kefilsiz ve peşinatsız ev sahibi yapmanın haklı gururuyla hizmetinizdedir.

Vizyonevim Güvenli Mi?

Faizsiz ve kredisiz ev satın alma sistemi olan Vizyonevim ile hayallerinize güvenli ve faizsiz yollarla ulaşabilirsiniz.

Kredisiz ev satın alma yöntemi olan Vizyonevim ile geleceğinizi faizsiz bir şekilde güvence altına alabilirsiniz. Banka faizine karışmadan evinize ulaşabilirsiniz. Kefilsiz ev almanın yolu Vizyonevim ile iletişime geçmektir. Gelirinize göre değişen seçeneklerle istediğiniz eve sahip olabilirsiniz.

Faizsiz araba sahibi olmak isteyenlerin ve ev sahibi olmak isteyenlerin ortak sorusu Vizyonevim’in güvenilir olup olmadığı sorusudur. Tüm işlemler noter huzurunda yapılır ve güvence altına alınır.

Referans olarak şimdiye kadar evleri ve arabaları olan müşterilerimizi de gösterebiliriz. Krediniz veya faiziniz olmadan kısa sürede kendi evinize veya arabanıza sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İster peşin ödemeli, ister çekilişli yöntemi ile kısa sürede ev ve araba sahibi olabilirsiniz.

Vizyonevim’i web sitesindeki iletişim alanından veya diğer iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Sadece bu basit ve faizsiz yolla bir arabaya ve bir eve sahip olabilirsiniz. Kefilsiz araba almak için tek yapmanız gereken Vizyonevim ile iletişime geçmek ve güvenilir yollarla faizsiz kazancınızın meyvesi olan faizsiz bir ev satın almaktır. Vizyon Evim ile hayallerimizi gerçekleştirebilir ve geleceğe güzel bir yatırım yapabilirsiniz.

Vizyon Evim Organizasyon Ücreti Nedir, Nasıl Hesaplanır?

Kredisiz ev sahibi olmanın günümüzdeki adı olan Vizyon Evim ile ev sahibi olabilir ve sanki kira ödüyormuş gibi hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faizsiz bir eve sahip olmak Vizyonevim ile çok kolay. İster peşin ödeme sistemi ile ister çekiliş sistemi ile hayallerinizdeki eve kredisiz sahip olabilirsiniz. Tek Organizasyon ücreti ile kredisiz ve kefilsiz ev sahibi olabilirsiniz. Organizasyon ücreti, seçtiğiniz işlemin durumuna göre değişebilir. Ancak taksitlerinizi öderken asla sizi ve ailenizi sıkıntıya sokmazsınız ve diğer harcamalarınızı kesmenize gerek kalmaz.

Kefilsiz ev alma yöntemi olan işbirliği yöntemi ile istediğiniz eve kısa sürede sahip olacaksınız ve geleceğinizi güvence altına almış olacaksınız. Sadece ev almak için değil, kredisiz araba satın almak ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Vizyonevim ile iletişime geçmek. Gerisi sizin için Vizyonevim tarafından yapılacaktır.

Taksitle ev ve araba alma yöntemi olan Vizyon Evim ile daha pek çok şey yapabilirsiniz.

– Bir evin sahibi olabilirsin
– Yeni bir araba satın alabilir veya arabanızı yenileyebilirsiniz
– Arazi, işyeri gibi alımlar yapabilirsiniz.
– Düğün için para biriktirebilirsin.
– Tatiliniz için tasarruf edebilirsiniz.
– İşletmeniz için yatırım yapabilirsiniz.

Bunlar ve daha fazlası için Vizyonevim ile iletişime geçebilirsiniz. Kredisiz ve faizsiz ev sahibi olmak için Vizyonevim.