Ana sayfa Yaşamevim

Yaşamevim

Ülkemizde ve dünyada birikim yapmak bir ihtiyaçtır. Yatırım yapmak için de sermaye gerekmektedir. Birikim yaparak sermaye oluşturabilirsiniz. Ancak birikim yaparak kısa sürede ev ve araba almak pekte mümkün değil. Ancak ülkemizde faizsiz finans desteği sunan firmalardan biri olan Yaşamevim , ev ya da araba almak isteyen kişileri hayallerine kavuşturuyor.

Faizsiz, taksitle ve peşinatsız ev ve araba alma imkanı sunan Yaşamevim müşterilerinin ihtiyaç duyduğu şeyleri almak için faizsiz finans destekleri sunar.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sektörünün önemli firmalarından olan Yaşamevim , toplumsal talebe uygun çözümler sunmaktadır. Yaşamevim, uyguladığı modeller veya kampanyalarla şubelerine gelen vatandaşları banka faiz yükünden kurtarıyor.

Bankaların vatandaşlara sundukları konut kredisi, uygun görünse de uzun vadede ödenilen tutarlara bakıldığında ikinci bir ev parası ödendiği görülecektir. Yaşamevim, vatandaşların bankalara ikinci bir ev parası ödememesi ve yüksek geri ödeme taksit tutarlarının altında ezilmesin diye faizsiz, kredisiz ve peşinatsız çözümler sunuyor. Kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunan Yaşamevim , vatandaşların küçük küçük taksitlerle ev sahibi olmasının kapısını aralıyor.

Aynı durum araba almak isteyen vatandaşlar içinde geçerlidir. Bankaların uyguladığı taşıt kredisi, tıpkı konut kredisi gibi ağır taksit tutarlarına ve gereğinden fazla borcun altına girmeye neden oluyor.

Yaşamevim , taksitle araba sahibi olmanızı da sağlıyor. Senetle araba hayali kuranlarda Yaşamevim şubelerini ziyaret edebilir.

Yaşamevim kampanyaları ve detaylı bilgilere yakın zamanda sayfamızda bulabilirsiniz.