Ana sayfa Ev Alma Yeni Evli Çiftler İçin Dekorasyon Önerileri

Yeni Evli Çiftler İçin Dekorasyon Önerileri

0

Yeni Evli Çiftler İçin Dekorasyon Önerileri oldukça hassas bir konu olarak çıkıyor karşımıza. Herkes bir takım hayallere sahip ve doğal olarak bunları gerçekleştirmek istiyor. Dekorasyon evi gösteren ve psikolojimizi direkt olarak etkileyen bir unsur! Doğru tercih yapmak çok şeyi etkiler. İlişkiye bile yansır. Bu kadar ince bir mesele söz konusu olunca ince eleyip sık dokumakta fayda var elbette. Çiftler orta yolu bularak kendilerini yansıtacak ve içinde mutlu hissedecek oldukları tercihler yapmalılar. Uzun zamanlar kullanılacak eşyalardan söz ediyoruz sonuçta.

Yeni Evli Çiftler İçin Dekorasyon Önerileri Nelerdir Neler olmalıdır

Öncelikle zihninizde nasıl bir ev istediğinizi tasarlayın. Sizi hangi renkler, desenler ve tarz mutlu eder. Eşinizle bunları paylaşın. Onun tasarımlarını dinleyip ve karşılaştırmalar yaparak ilerleyin. Beraber araştırmalar yaparak tavsiyelerde bulunun. Zevklerinizin uyumlu olduğu noktalara odaklanın. Farklılaştığınız kısımları sonaya bırakın. Ortak bir stil belirlemeye çalışın. Ya da bazı kısımları ona bırakın, bazı kısımları kendinize görev edinin. İş bölümü yapın. Ortak bir konseptiniz olsun ama bölümlerde görev dağılımı yapın. Artık bir ömrü paylaşacağınız o doğru insanla berabersiniz ve alacağınız kararlar da ortak olmalı kuşkusuz. Bu yeni sıcak yuvanızda huzurlu ve mutlu hissetmek için detaylar düşünün, huzur veren renkler tercih edin. Yumuşak dokular kullanın.

İhtiyaçları Listelemek ve Yazarak Araştırmak Her Zaman Faydalıdır

Bilim insanlara göre beyin yazı yazma işinden oldukça etkileniyor ve bu yazılanlara göre kolay şekilleniyor. Bu yüzden sizde Dekorasyon konusunda yazarak çalışmalısınız. Öncelikle nelere ihtiyacınız var. Hangi renk tonlarını istiyorsunuz. Hangi tasarım tarzları size hitap ediyor. Eşinizin tarzı nedir. Bunların hepsini notlar alarak çalışın ve internetten araştırmalar yapın. Fotoğraflar kaydedin. Son olarak eşinizle beyin fırtınası yapın. Ürün olarak ve tarz olarak tercihinizi belirledikten sonra sıra geliyor bütçe planlamasına. Yeni Evli Çiftler İçin Dekorasyon Önerileri önemli ölçüde bütçe planlaması içeriyor. Doğru bütçe planlaması demek her şey demek! Dekorasyon konusunda rahat hareket etmek önemli! Bunun için gelir gider tablosunu gözlemlemekte fayda var. Elimizdeki parayı nasıl kullandığımız ve harcadığımız bizi zengin ya da fakir yapmaktadır tamamen.